Program pro získání profesní kvalifikace - OBCHODNÍK S REALITAMI

Cílem Realit 77 je, aby tuto značku reprezentovali zkušení profesionálové, kteří budou odborníky v oboru a zároveň dokážou odpovědět klientovi na otázky z oboru stavebního, finančního, právního a budou se chovat eticky ke klientovi, ale také mezi sebou.

S platností nového Zákona o realitní činnosti, která se (po odložení ) předpokládá od roku 2019, bude třeba, aby mnozí současní makléři a další noví makléři měli osvědčení o získání profesní kvalifikace. Abychom předešli komplikacím v podnikání jednotlivých makléřů v době, kdy zákon vejde v platnost, umožní ji Reality 77 získat toto osvědčení již v předstihu a navíc v našich dvou sesterských společnostech, a to Realitní akademie České republiky a Kurzy Sprint s.r.o., které jsou jako jedny z mála v ČR autorizovanými právnickými osobami pro vykonávání zkoušky a udělení osvědčení. Zkouška probíhá podle pravidel Národní soustavy kvalifikací (NSK) 66-042-M – Obchodník s realitami

Je zde několik možností jak osvědčení získat:

U Kurzy Sprint s.r.o.:

U Realitní akademie České republiky:

Absolvování zkoušky a získání profesní kvalifikace Obchodník s realitami předpokládají Reality 77 u všech svých makléřů, protože získání tohoto Osvědčení zaručí jejich profesionalitu a pomůže významně v pozitivní komunikaci s klienty, ale i se všemi dalšími organizacemi i jednotlivci podílejícími se na fungování realitního trhu (developeři, stavební firmy, advokáti, Realitní komora apod.)

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací