Vzdělávací programy

  • Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ
  • Program pro makléře s praxí - CERTIFIKOKVANÝ SPECIALISTA
  • Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT
  • Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE
  • Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

 

Program pro nováčky - CERTIFIKOVANÝ MAKLÉŘ

Začátek kariéry v realitách není snadný. Musíte přesně vědět vše, co práce s realitami obnáší a teprve potom můžete začít pracovat. Absolvovat kurz pro nováčky je tedy nutností. V průběhu prvního měsíce do Vás naši školitelé nahrnou maximum informací a naučí Vás, jak pracovat na kvalitě, v systémech Reality 77. Kromě toho se dozvíte vše o daních a právu, procesu pronájmů a prodejů. A nejen to, ale mnoho dalšího čeká všechny nováčky.

Program pro makléře s praxí - MAKLÉŘ SPECIALISTA

Nedosahujete svých vysněných pracovních cílů, nebo nevíte jak na zvýšení Vašeho obratu? Pro Vás je tedy připraven kurz Makléř specialista. Celou dobu si pracujete při kurzu na vlastním rozvoji.

Program pro top makléře s praxí - REALITNÍ EXPERT

Kurz Realitní expert je pouze pro špičky z oboru. Těm naprosto nejlepším poskytne dokonalé vzdělání a připraví je třeba na postup do manažerské pozice.

Manažerské programy - MANAŽERSKÁ AKADEMIE

Ti, kteří jsou majitelem franšízové pobočky Reality 77 nebo vedou svůj vlastní tým, se v manažerské akademii dozví, jak pracovat například s nováčkem. Dále si vytrénují dovednosti, pravidla pro vedení samostatných jednotek.

Samostatné kurzy realitního a osobního rozvoje

Tyto kurzy jsou už jen pro ty, kteří samostatně pracují na rozvoji realitních dovedností.

Ze všech kurzů si účastníci po absolvování závěrečné zkoušky, odnesou osvědčení, akreditaci.

 

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací