Kontakty

Reality 77 je sítí makléřů a nezávisle vlastněných a provozovaných partnerských realitních kanceláří, které nabízejí širokou škálu realitních služeb. Reality 77 jsou součástí Národního realitního holdingu, který vlastní český majitel, Jiří Lorman, který je zároveň prezidentem Realitní komory České republiky. Je zároveň vlastníkem dalších značek holdingu, jako je Reality 11, dumralit.cz, Reality 99, Home 4 People, Lovci nemovitostí. To vše umožnuje našim partnerům být velmi úspěšní, mít vždy aktuální informace, mít možnost široké inzerce za minimální cenu a další výhody vyplývající z velikosti celé sítě NRH.

icon_user

Kariéra

Chcete se stát součástí nové, moderní a ryze české partnerské realitní sítě?

Máte zájem získat v této síti Osvědčení a profesní kvalifikaci v souladu s připravovaným Zákonem o realitní činnosti?

Máte ambice jako makléř vytvořit si vlastní kancelář s minimálními náklady, maximální inzercí a velkým počtem makléřů?

Chcete jako realitní kancelář být lídrem ve Vaší lokalitě?

Chcete, aby Vaši makléři sami chtěli být součástí Vaší realitní kanceláře?

Zdají se Vám naše podmínky a naše nabídka skvělá až neuvěřitelná?

Pokud jste si odpověděli alespoň jednou ANO,
kontaktujte nás a my se Vám obratem ozveme a všechny Vaše dotazy probereme nejlépe na osobní, třeba i diskrétní schůzce.


Mám zájem

icon_building

Provozovatel

REAL ESTATE CZECH REPUBLIC a.s.

IČO:29132886
sídlem Nad Želivkou 499, 164 00 Praha 6

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze,
oddíl C, vložka 46

vlastník ochranné známky REALITY 11

 

 

Kontaktní místo:

Svornosti 985/8, 150 00 Praha 5

Kontaktní formulář
Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací