Libor Urban

Když jsem se před 16 lety přistěhoval z Liberce, kde jsem bydlel 43 let, netušil jsem, jak obtížné bude v té době získat odpovídající práci. Z předchozích pracovních pozic, kde jsem zastával různé vedoucí pozice od řadového technologa přes ředitele obchodní společnosti až po majitele chemičky, jsem měl o své budoucí práci téměř jasnou představu. Nicméně ta se pomalu rozplývala. 

Při hledání jsem narazil i na nabídku dumrealit.cz. Majitel této značky hledal manažera pro developerské projekty a výkupy. Přesto, že jsem v té době netušil, kdo je to developer a jak se určí cena nemovitosti, přihlásil jsem se na tuto pozici. Po několika pohovorech s majitelem Jiřím Lormanem jsme si jak pracovně, tak myslím i lidsky „sedli“ a já jsem nastoupil v roce 2005 do realit.

Tato branže mě tak zaujala, že jsem se velmi rychle vše naučil (ve svém šéfovi jsem měl špičkového učitele) a po krátké době začal rozvíjet a tehdy v podstatě neznámou budovat značku dumrealit.cz, zatím pouze v Praze. Po roce jsem byl požádán, zdali se pustím do rozvoje poboček v rámci celé ČR. Byla to pro další výzva, do které jsem se s chutí pustil a za rok měl dumrelait.cz již 40 poboček po celé ČR, od Aše přes sever i jich až po Ostravu a Opavu.

V průběhu roku 2009, po dlouhých úvahách a diskusích, jsme se rozhodli založit Realitní komoru České republiky, jako profesní sdružení makléřů a realitních kanceláří. Důvodů bylo mnoho, ale hlavní důvod byl, kultivovat a pozdvihnout realitní branži na vyšší úroveň, nastavit etiku makléřů ale i klientů, pomoci zvýšit prestiž celé realitní branže a hlavně zasadit se o vytvoření a schválení Zákona o realitní činnosti. Pokud se dnes podíváte na Realitní Komoru České republiky, kam se za tu dobu posunula, kolik má členů, jak makléřů, tak i RK, a porovnáte s rychlostí rozvoje jiných profesních sdružení resp. asociací, třeba i v naší branži, zjistíte, že za těch 9 let, se tady týmu kolem prezidenta RKČR Jiřího Lormana udělal veliký kus práce. Ale hlavně, že je to práce smysluplná a má podporu mnoha tisíc makléřů i realitních kanceláří.

Mnohokrát tady padlo jméno Jiří Lorman. Ano, je to člověk, se kterým se mi vždy dobře spolupracovalo, dokázal jsem se od něj hodně naučit a získat mnoho zkušeností. A tento člověk mi nabídl možnost, vytvořit v ČR naprosto novou síť, která bude postavena na jiných podmínkách než všechny známé malé i velké realitní sítě a bude makléřům řešit věci, které je pálí nejvíce. Dozvíte se zde na jiném místě.

Je to pro mě nová výzva. Tento nový koncept Reality 77 „Profesionálové na straně klienta“ je svým uspořádáním a podmínkami tak odlišný a na druhou stranu tak jednoduchý a pro makléře i realitní kanceláře maximálně přínosný, že jsem přesvědčen, že se v krátké době dostane mezi největší její partnery nejpřínosnější ve všech oblastech realitní činnosti.
Pokud vám toto vše dává smysl a chcete být u toho, neváhejte a kontaktujte mě. Rád si na vás udělám čas a poznávám osobně. A je jedno, jestli budete makléř nebo majitel realitní kanceláře.

Těším se na vás

Libor Urban

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací