Prodej domu, Rodinný, 126 m2 sleva

Krakovany, okres Kolín, Středočeský

3 549 000 Kč
ID
17389
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
126 m2
Zastavěná plocha
148 m2
Podlahová plocha
126 m2
Plocha pozemku
702 m2
Konstrukce
Dřevěná
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Novostavba
Energ.třída
B - Velmi úsporná
Energ.hodn.
121 KWh/m2/rok
Vytápění
Ústřední elektrické
Terasa
Ano
Garáž
Ne
Filip Hecl
Filip Hecl
723 063 725
hecl@reality11.cz
Polabí
Na Valech 22
budova České pojišťovny, 1.patro
Poděbrady 290 01
Zobrazit všech
24 fotografií

Popis nemovitosti

Reality 11 Vám zprostředkují prodej novostavby o dispozici 4+kk s užitnou plochou 126 m², na rohovém rovinatém pozemku o výměře 702 m², která se nachází v klidné části obce Krakovany, pouhých 9 km od nájezdu na D11. Jedná se o nízkoenergetickou dřevostavbu s nízkými provozními náklady, noční proud. Vytápění zajišťuje elektrokotel se zásobníkem teplé vody. Kanalizace a voda je napojena na obecní řád. Plynofikace se připravuje. V obci je občanská vybavenost následující, školka, základní škola 5letka, pošta, obchod s potravinami. V okolí jsou lesy, louky a pár metrů od domu i krásný rybník. Týnec nad Labem je vzdálen 3 km, Kolín 13 km, Chvaletice 10 km. V případě hypotečního úvěru Vám velmi rádi pomůžeme a zajistíme velmi výhodné podmínky zdarma. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 17389.

Mapa


Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací