Etický kodex

Bez profesionální etiky, úcty a respektu ke klientovi dnes makléř profesionál nemůže pracovat. Svých klientů si makléři „Profesionálové na straně klientů“ maximálně váží a nabízejí jim pouze ty nejkvalitnější služby tak, aby mezi nimi vzniklo dlouhodobé partnerství založené na maximální důvěře a oboustranném respektu.

  • Makléři „Profesionálové na straně klientů“ jednoznačně a bez výjimek dodržují etický kodex CEPI (Evropská rada pro povolání v oblasti nemovitostí).

  • Naprostým tabu je jednání, které by mohlo vést ke snížení profesionality a poškodit tak dlouho budovanou pověst elitního obchodníka s nemovitostmi. Přísně se dbá na to, aby se dodržely právní předpisy České republiky.

  • Makléři Reality 77 NIKDY nesmí a nebudou provozovat podvodné či klamavé praktiky.

  • Není myslitelné, aby makléř třetím osobám nabídl, nebo dokonce poskytl plnění, ze kterého by neprávem získal výhody. Ty mohou být považovány za úplatek.

  • Médiím poskytujeme objektivní informace pouze a výhradně z více ověřených zdrojů.

  • Klienty a vynikající pověst realitní práce nepoškozuje žádný makléř svým chováním a jednáním, a to jak vůči svým partnerům, klientům, ale i vůči konkurenci.

  • Klient je pro makléře „Profesionálové na straně klientů“ na prvním místě – vážíme si ho, respektujeme ho jako on nás a chráníme jeho zájmy.

  • Makléři „Profesionálové na straně klientů“ se stále průběžně profesionálně vzdělávají, aby neustále drželi krok s potřebami doby a měli neustálý přehled o novinkách a změnách v realitní branži.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací