Kdo jsme

Nejrychleji rostoucí a nejstabilnější ryze česká síť realitních kanceláří a makléřů, která si stanovila cíl úspěšně konkurovat největším realitním sítím a stát se lídrem v ČR. Ředitel R 77 v minulosti vybudoval na zelené louce síť dumrealit.cz, byl u počátků Reality 11 a v tuto chvíli přijal tuto další výzvu – Reality 77. Tato realitní síť je postavena na zcela novém, unikátním konceptu, splňujícím požadavky dnešních moderních makléřů a realitních kanceláří hlavně na minimalizaci nákladů a vysokou profesionalitu.

Reality 77 jsou součástí Národního realitního holdingu stejně jako značky Reality 11, dumrealit.cz, Home 4 People, Reality 99, Lovci nemovitostí. Národní realitní holding je ryze česká společnost s českým majitelem a českým kapitálem, jehož zakladatelem a vlastníkem je prezident Realitní komory České republiky pan Jiří Lorman. Spolupráce s ním je velice úzká a založená na mnohaleté úspěšné spolupráci, partnerství a důvěře.

Nespornou výhodou je to, že vlastníme vzdělávací společnost, která má jako jedna z mála v ČR autorizaci pro provádění zkoušek a udělování certifikátů makléřům pro profesní kvalifikaci Obchodník s realitami. Každý náš makléř může být proškolen přesně podle požadavků certifikace, a umožníme mu udělat potřebnou zkoušku, a být tak 100% připraven na nový Zákon o realitních službách.

Další velkou výhodou je také členství a úzká spolupráce s Realitní komorou České republiky, na jejímž vzniku (v roce 2009) jsme se podíleli a samozřejmě i s Realitní akademií zajištující kontinuální vzdělávání makléřů a zvyšování jejich profesionální úrovně. Toto vzdělávání je založené na analýze vždy momentální situace na trhu s realitami a tomu přizpůsobenému obsahu kurzů a školení.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací