Vysoká kvalita služeb

Naším nejvyšším cílem je spokojený klient, který naše služby doporučí dále. Tomuto věnují naši makléři nejvíce snahy. Všichni v síti Reality 77 se řídí jasně danými a jednoznačnými pravidly. Dohlíží na bezpečný průběh obchodních transakcí, hájí zájmy nejen prodávajícího, ale i kupujícího. Etický kodex je pro makléře jasně daným pravidlem, které nelze v žádném případě porušit.

V Reality 77 dbáme na dodržování veškerých postupů a činností, které s realitní činností souvisí. Průběžně vzděláváme všechny naše makléře, abychom poskytovali vždy aktuální a maximálně věcné a konkrétní informace našim klientům. I když je každá pobočka Reality 77 nezávisle vlastněna a řízena, disponujeme řadou nástrojů, které jsou stejné napříč celou republikou a zajistí tak vysokou kvalitu služeb v jakékoli z našich poboček a každého našeho makléře.

 • pravidelné vzdělávání makléřů ve všech oborech jeho realitní činnosti
 • rozsah poskytovaných služeb
 • dodržování postupů a etických norem
 • zpětná vazba od klientů
   

Pravidelné vzdělávání makléřů

Každý partner, který chce v Reality 77 poskytovat realitní služby, projde stanoveným vzdělávacím programem. Ten ověří a případně doplní makléři požadované znalosti a dovednosti ze všech oblastí, které jsou nezbytné pro výkon realitní praxe. Na závěr vzdělávacího programu makléř skládá zkoušku profesní kvalifikace a obdrží osvědčení Obchodník s realitami. Toto osvědčení je v souladu s požadavky nového Zákona o realitní činnosti a proto všichni naši makléři budou na tuto změnu již profesionálně připraveni. Po úspěšném složení zkoušky se makléři dále průběžně vzdělávají ve spolupráci s Realitní Akademií České republiky, která je zárukou kvalitního a soustavného vzdělávání makléřů.

 • Certifikace makléřů v souladu s novým Zákonem o realitních službách ve spolupráci s partnerskou autorizovanou vzdělávací společností
 • Vzdělávání partnerem Realitní Akademie ČR
 • Stanovení standardní úrovně znalostí a dovedností profesionála
 • Systematická pravidelná pomoc při rozvoji jednotlivých kanceláří, ale i jednotlivých makléřů
   

Rozsah poskytovaných služeb

Naším cílem je, aby byl klient vždy spokojený s kvalitou a rozsahem služeb po celé České republice bez ohledu na to, jakého partnera Reality 77 si vybere ke spolupráci. Naši makléři jsou profesionály ve svém oboru. Vždy objektivně a reálně posoudí veškeré faktory spojené s prodejem Vaší nemovitosti a náležitě ve spolupráci s Vámi stanoví a doporučí úspěšnou prodejní strategii, která respektuje potřeby, časové a další možnosti klienta. Nedílnou součástí kvalitně poskytovaných služeb je samotná prezentace na inzertních serverech, kterých máme k dispozici 75. V současné době ale také prezentace dalšími moderními formami, jako je videoprohlídka s makléřem, video dron, foto nebo home staging. Vytváříme i vlastní web konkrétní nemovitosti. Díky těmto moderním formám lze nemovitost klientovi prodat za mnohem vyšší cenu než je průměr v dané lokalitě. A díky efektivní práci s databází klientů umíme párovat nabídky s poptávkami napříč celým Národním realitním holdingem a šetřit jak náklady na prodej, tak i čas potřebný k úspěšné realizaci obchodu.

 • Optimální prodejní strategie ve shodě s klientem
 • Příprava nemovitosti k inzerci
 • Kvalitní inzerce na 75ti serverech
 • Párování nabídky a poptávky v rámci všech značek Národního realitního holdingu
 • Zajištění kvalitních právních služeb specializovanými advokáty
 • Zajištění financování ve spolupráci s našimi významnými partnery
   

Dodržování postupů a etických norem

Konečná spokojenost obou smluvních stran jsou pro nás prioritou. Přísně dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně bezrizikového a transparentního toku finančních prostředků. Z dlouholeté praxe známe a máme ověřené osvědčené postupy, které zaručí spolehlivý průběh každého obchodu. Veškeré smluvní dokumenty nám vyhotovují specializovaní odborníci s právním vzděláním. Zároveň jsme členy Realitní komory ČR, která je profesní organizací sdružující makléře v celé ČR a dbá na striktní dodržování veškerých etických hodnot v obchodní praxi a provádí také jejich průběžnou kontrolu v rámci celé ČR. Pro naše makléře je Etický kodex souborem hodnot a systémů práce, kterými se každodenně v naší práci řídí.

 • Bezpečnost realitních obchodů je naší prioritou
 • Spolupráce s právníky specializovanými na realitní trh
 • Přísné dodržování Etického kodexu CEPI
 • Jsme členy Realitní komory ČR stejně jako všichni naši partneři

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací