Financování, hypotéky

V dnešní složité době je stále těžší získat hypotéku. Je zde spousta otázek, které si klient klade, ale zjistit odpověď na ně, bývá pro něj složité. Jak vybrat správnou hypotéku? O co se při výběru zajímat? Co je důležité při rozhodování? Co když jsem zahraniční příslušník? Mám dostatek vlastních prostředků? A mnoho dalších otázek. Celá řada lidí toto neví a tápe. Hypotékou nemusí lidé jen vyřešit problém jak zaplatit třeba byt, který chtějí koupit, ale mohou jí využít i na rekonstrukci nemovitosti.

Sluzby-Hypotekyafinancovani1Jak postupovat, na co se zaměřit, jaká hypotéka je pro Vás nejlepší a jakou dostanete úrokovou sazbu – s tím vším Vám pomohou naši odborníci. Jsou to specialisté ze Světa financí. Na nic nezůstanete sami. Celým náročným procesem Vás provedou a budou stát po Vašem boku.

Jak vysokou částku banka půjčí?

Mnohdy se stane, že jen hypotéka třeba na koupi domu nestačí. Nyní už totiž od banky nedostanete celou požadovanou částku. Dění posledních dní a zprávy z ČNB to říkají jasně. Důležité je proto mít i své vlastní peníze. Jenže jak si lidé pletou, kupní cena není hodnotou nemovitosti. Její cenu určí až odhadce. Proto spolupráce s bankami, které mají své odhadce je velmi důležitá a měla by předcházet podpisu rezervační smlouvy. Proto je třeba včas vyhledat správného finančního poradce a předejít tak blamáži. Naši finanční poradci ze Světa financí jsou Vám vždy plně k dispozici.

Kolik zaplatím navíc?

Otázka, která je pro spoustu lidí hodně důležitá. Banky lákají lidi většinou na nižší úrokové sazby, než ve skutečnosti jsou. Naši specialisté Vám i poradí, co tyto sazby ovlivňuje. Jde například o délku fixace, splácení a třeba i účel úvěru, poplatky za hypotéku, slevové karty a další a další bonusy, které banky v dnešní době nabízejí. Každému klientovi však vyhovuje něco jiného, a proto je třeba se poradit s odborníkem, který je v tomto oboru pravidelně vzděláván a dokáže sestavit optimální řešení pro každého jednotlivého klienta.

Využijte odborníky. Půjčujete si totiž zpravidla miliony na desítky let a hypotéka Vaši peněženku výrazně dlouhodobě zatíží. Řešením financování s odborníkem dokážete často předejít Vašim finančním problémům, které by nastaly až za několik let.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací