Pojištění

Máte vlastní nemovitost nebo se ji teprve chystáte koupit? Naši specialisté ze Světa financí Vám rádi pomůžou sjednat pojištění, které zabezpečí Váš domov.

V současné době existuje mnoho pojistek a je jen na Vás, jakou si vyberete. Každá je vždy něčím specifická a její vlastnosti lze upravit Vaší nemovitosti na míru.

Pojišťovací specialisté Světa financí Vám skrze Reality 77 pomohou najít správné pojištění z nabídky všech pojišťoven na trhu, které bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Odpoví na Vaše dotazy a pomohou s řešením pojistné události i její likvidace. Poradí Vám, jak nastavit osobní finanční plán a stanou se partnerem pro Vaši budoucnost. Zajistěte sebe a své blízké před nepřízní osudu a žijte tak klidnější a spokojenější život.

 

Pojištění majetku

Pomůžeme Vám sjednat takové pojištění, které Vám poskytne jednodušší cestu při obnovování zničeného a dokupování ztraceného a zároveň Vás nedostane do finančních potíží. Nabízíme několik druhů pojistek, které zahrnují i ty nejmenší detaily.

 • Pojištění pro případ živelných událostí
  Vztahuje se na všechny živelné události, považuje se za ně požár, výbuch, úder blesku, záplava, povodeň, vichřice, krupobití, zemětřesení, sesuv půdy, mráz a další.

 • Pojištění pro případ poškození vodou z vodovodních zařízení
  Jedná se o škody způsobené vodou vytékající z vodovodních zařízení, kanalizace nebo topení.

 • Pojištění pro případ vandalismu, krádeží vloupáním a loupežným přepadením
  Pojištění proti odcizení a vandalismu umožňuje nechat si pojistit nemovitosti, movité věci, cenné věci a písemnosti. Do této kategorie spadá škoda vzniklá odcizením věci, kdy pachatel překoná překážky, které věc chránily před odcizením (např. rozbití dveří, vylomení zámku). A dále také úmyslné poškození nebo zničení pojištěné věci (vandalismus).

 

Pojištění domácnosti

Předmětem jsou movité věci, které tvoří soubor zařízení domácnosti a slouží k jejímu provozu (nábytek, koberce, osvětlení, kuchyňské přístroje, pračka, atd.), nebo k uspokojování potřeb členů domácnosti (audiovizuální technika, fototechnika, sportovní výbava, starožitnosti, cennosti, knihy, oblečení, atd.). Jde o věci ve vlastnictví členů domácnosti i o věci cizí, které členové domácnosti oprávněně užívají (např. věci v leasingovém nájmu).

Dále také příslušenství a stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu (plovoucí podlaha, kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, obklady stěn a stropů, tapety, malby apod.).

 

Pojištění staveb

Vztahuje se na budovu uvedenou v pojistné smlouvě a na její stavební součásti a příslušenství. Pojištění se uzavírá pro případ živelné události, odcizení nebo vandalizmu.
Pojišťovací specialisté Světa financí Vám skrze Reality 77 pomohou najít správné pojištění z nabídky všech pojišťoven na trhu, které bude přesně odpovídat Vašim požadavkům. Odpoví na Vaše dotazy a pomohou s řešením pojistné události i její likvidace. Poradí Vám, jak nastavit osobní finanční plán a stanou se partnerem pro Vaši budoucnost. Zajistěte sebe a své blízké před nepřízní osudu a žijte tak klidnější a spokojenější život.

 

Pojištění odpovědnosti

K pojištění nemovitosti/domácnosti lze přidat pojištění odpovědnosti: Pojištění odpovědnosti z držby nemovitosti – vztahuje se na veškeré škody způsobené v souvislosti s pojištěnou nemovitostí (např. zranění při pádu střešní krytiny)

Pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě – vztahuje se na škodu způsobenou činností pojištěného v běžném občanském životě, způsobenou v domácnosti a provozem jejího zařízení či způsobenou pojištěným jako chodcem nebo cyklistou, sjednává s územním rozsahem buď pouze ČR nebo i Evropa.

 

Doplňující informace k pojištění

 • pojistnou hodnotou pojištěných staveb nebo pojištěných věcí je jejich nová cena
 • jednoduché určení rizikovosti povodně a záplavy (počet zaplavení za posledních 20 let, povodňová zóna), nelze pojistit nemovitosti ve 4. povodňové zóně
 • u pojištění vandalismu, graffiti je plněno i bez dopadení viníka

Výše pojistného závisí na:

 • výši pojistné částky nebo limitu plnění
 • na místě, kde se nachází Vaše nemovitost
 • míře rizika vzniku povodně nebo záplavy v místě, kde se Váš byt nachází

 

Je samozřejmostí, že tyto služby jsou pro Vás ZDARMA

Jaké další druhy pojištění pro Vás můžeme zajistit?

 • Pojištění života a zdraví
 • Úvěrové a rizikové pojištění
 • Pojištění vozidel i flotil
 • Podnikatelské pojištění
 • Zaměstnanecké výhody

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací