Pro developery

Zdlouhavé stavební řízení, výroba nákresů, různá povolení, vyjádření institucí, zajištění financování i samotná výstavba zabere spoustu času. A pak následuje další důležitá část, co nejdříve prodat. A právě proto jsme tu my – zkušení profesionálové ve svém oboru. Odborníci ze sítě Reality 77 Vám se vším pomohou.

 

Sluzby-ProDevelopery

Zkonzultujeme s Vámi Vaše plány

Pomůžeme Vám s analýzou projektu. Zkonzultujeme s Vámi Vaši vizi, navrhneme možná a na základě našich zkušeností optimální řešení, způsob financování, optimální prodejní cenu. Poskytneme Vám kompletní servis včetně právního i finančního, od prvotních analýz až po předání klíčů od nemovitosti koncovým zákazníkům.

Vše co patří k prodeji?

Všechny obsáhlé a často i právně složité otázky týkající se samotného prodeje za Vás vyřeší naši zkušení právníci. Po dohodě s Vámi přichystáme plán, stanovíme za Vás prodejní strategii. Naši zkušení makléři se Vašemu projektu budou celou dobu plně věnovat. Vytvoříme webové stránky vašeho projektu, prezentaci na sociálních sítích a na realitních serverech, které budou vždy průběžné aktualizované dle stavu výstavby a prodeje.

Samotný prodej projektu

Z naší celorepublikové databáze vyhledáváme bonitní zájemce a projekt jim představíme. Nemusíte se zatěžovat ani s rezervačními nebo kupními smlouvami. Zájemcům pomůžeme i s realizací vhodného financování za pomoci naší partnerské společnosti.

Inzerce Vás může zruinovat

O celou propagaci projektu se síť Reality 77 postará. Samotná inzerce je totiž hodně drahá. V porovnání s menšími realitními kancelářemi jsme my ti, kteří zajistí velkou a profesionální kampaň. Inzeráty pravidelně topujeme, disponujeme reklamními bannery, zpracujeme videoreportáže či vizualizace nebo PR články. Váš projekt uvidí tisíce lidí na téměř osmdesáti inzertních realitních serverech.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací