Pro kupující

Hledáte týden, dva, měsíc, čtvrt nebo půl roku a pořád se Vám nedaří nemovitost najít? Nebo jste ji našli a potřebuje vyjednat slevu? Máte nedostatek času ? Nechce se Vám hledat v tom pralese nemovitostí? …. My Vám pomůžeme. Buď najdeme přesně to, co hledáte, nebo pokud už si najdete sami, za Vás vše ostatní vyřídíme.

Sluzby-Prokupujici1

Hledáme nemovitosti na míru

Hledáte nový domov, chatu k odpočinku, kancelář nebo jen pozemek na stavbu Vašeho vysněného domu? Naším cílem je najít nemovitost, přesně  podle Vašich požadavků. Nic pro nás není překážkou, proto představami o Vašem pozemku snů nešetřete.  K vyhledání také využíváme partnerského konceptu Lovci nemovitostí, který se specializuje pouze na vyhledávání těch nejlepších nemovitostí pro Vás podle Vašich představ.

Zajistíme financování

Našli jste si svou vysněnou nemovitost v naší nabídce, ale přesto váháte, zda to po peněžní stránce zvládnete?  I s tímto Vám rádi pomůžeme, spolupracujeme se zkušenými poradci ze Světa financí, kteří Vám zajistí financování dle Vašich možností.  Sjednají si s Vámi schůzku a případně přijedou za vámi, kde jim přenecháte všechny své starosti ohledně prostředků, a vše ostatní zařídí za Vás.

Právní servis

Víte, jakou smlouvu, o advokátní úschově musíte zvolit? Dvoustrannou nebo třístrannou? Jaká z těchto smluv Vás jako prodávajícího ochrání? Nerozumíte třeba ani kupním smlouvám? Nevíte jak provázat vyplacení Vaší hypotéky a získat novou a přitom koupit svůj vybraný byt nebo dům? Nebojte se. 

Naši právníci přesně vědí, co vše mají smlouvy obsahovat, jakou smlouvu si máte zvolit, kdo musí být hlavní účastník a kdo vedlejší, apod. S každým klientem vše individuálně konzultují a vysvětlují a věnují se mu od počátku jeho koupě nebo prodeje až po závěrečnou výplatu peněz z úschovy.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací