Pro nájemce

Mnoho lidí si myslí, že jim se to stát nemůže. Mnoho jiných se už setkalo s krutou realitou. Ne vždy se totiž vyplácí, hledat si sám podnájem přes anonymní servery. Nikdy totiž nevíte, na koho narazíte.

Pokud si klienta správně neprověříte, nemůžete mít nikdy jistotu, že ten, který Vám pronajímá byt, je jeho skutečným vlastníkem. A už vůbec nemůžete tušit, jestli tentýž byt neslíbil a možná už nepodepsal smlouvu s řadou lidí před Vámi, případně jestli už ho mezi tím někomu neprodal.

Sluzby-ProNajemce1Pokud se Vám to zdá neskutečné nebo nereálné, věřte tomu, že právě opak je pravdou. Případy, kdy lidé skončili bez střechy nad hlavou a naletěli na anonymním serveru podvodníkovi, se stávají stále. Mezi podvedenými bývají častěji lidé, kteří potřebují bydlet brzy, samoživitelky s dítětem, staří lidé.

Předejděte možným rizikům

Abyste měli jistotu, že si byt pronajímáte od přímého majitele, a že jste jen Vy jediným nájemcem, využívejte služeb realitních makléřů. Jen oni Vám totiž pomohou se v celé situaci vyznat a ušetří Vám spoustu práce a orientace v poměrně komplikovaném realitním prostředí. Pomohou nejen s hledáním vhodného bytu, a to jak rozměrově tak i cenově, ale především zjistí, jestli byt patří skutečně člověku, který pronájem nabízí.

Šetřit se většinou nevyplácí

Šetřit se v těchto případech opravdu nevyplácí. Velmi častá je situace, kdy si jedinec hledá pronájem sám na „anonymních serverech“. A přesně tady si tito podvodníci své oběti vybírají. Kdyby zvolili výběr pronájmu přes seriózní realitní kancelář, tohle by se nikdy nestalo. Jenže lidem se zpravidla nechce dávat provize ve výši jednoho nájmu navíc, ale pokud narazí na podvodníka, rádi mu zaplatí nájem dopředu +kauci ve výši dvou nájmů. A když pak má dojít k předání bytu a klíčů, „majitel“ není k sehnání.

Prověřovat za tu cenu stojí

Než přijít o peníze v hodnotě 3 nájmů a ještě zůstat bez bydlení, je vždy lepší spolupracovat s důvěryhodnou realitkou. Makléř takové RK totiž vždy prověří, jestli byt patří osobě, která ho nabízí a jestli je vše tak, jak má být.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací