Pro prodávající

Pokud se svěříte profesionálům na straně klientů ze sítě Reality 77, máte zaručenou stoprocentní péči. Každému z Vás se budou individuálně věnovat. Udělají maximum pro to, aby Vaši nemovitost prodali co možná nejrychleji a za nejvyšší možnou cenu. Makléři přesně ví, jak zefektivnit inzerci, aby o ni byl největší zájem.

Sluzby-ProProdavajici1Předejděte problémům

Zbytečně neriskujte a nesnažte se prodávat Vaši nemovitost sami. Nikdy nevíte, jestli nenatrefíte na podvodníka. Zabezpečte svůj prodej tak, aby vše proběhlo hladce. Zub si také nevytrhnete bez zubaře, auto svěříte osvědčenému autobazaru. Ale při prodeji nemovitosti nejde o desítky tisíc, tady jde o VAŠE miliony.

S námi se nemusíte bát

I když celá řada lidí se v dnešní době obává svěřit se do rukou realitních makléřů, s námi jste v naprostém bezpečí. Klademe důraz na profesionalitu, důvěru a etiku. Jsme členy Realitní komory České republiky, která se snaží eliminovat veškerá rizika a hledá ta nejlepší řešení v určitých složitých situacích.

Úspora času a peněz

Už jste do inzerátů nasypali velkou sumu peněz (nemluvě o topování) a stále se Vám nepodařilo prodat? Nebo trávíte hodiny a hodiny zvedáním telefonů, odpovídáním otázek na stejné dotazy a chodíte na prohlídky s lidmi, kteří se ve finále ani neozvou, že o nemovitost nemají zájem? Zvoní Vám stále někdo u vrátek a chce Vám procházet domem? A je to opravdu zájemce? V dnešní době vykrádání bytů i domů si nemůžete být jisti nikdy. Proto jsou tu pro Vás makléři Reality 77. Ti všechna tato úskalí vyřeší za Vás. Prověří v rámci legálních možností zájemce, zjistí od něj podrobnosti, nechají si od něj podepsat protokol o prohlídce, abyste věděli, kdo Vám procházel nemovitostí. Dokáží Vás zbavit i neodbytných asistentek všech možných realitních kanceláří. A Vy budete mít spoustu času sami na sebe nebo na své blízké. Samozřejmě, že Vás o všem makléři průběžně informují.

Právní servis

Víte, jakou smlouvu, o advokátní úschově musíte zvolit? Dvoustrannou nebo třístrannou? Jaká z těchto smluv Vás jako prodávajícího ochrání? Nerozumíte třeba ani kupním smlouvám? Nevíte jak provázat vyplacení Vaší hypotéky a případně získat novou a přitom koupit svůj nový byt nebo dům? Nebojte se. 
Naši právníci přesně vědí, co vše mají smlouvy obsahovat, jakou smlouvu si máte zvolit, kdo musí být hlavní účastník a kdo vedlejší, apod. S každým klientem vše individuálně konzultují a vysvětlují a věnují se mu od počátku jeho koupě nebo prodeje až po závěrečnou výplatu peněz z úschovy.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací