10 důvodů proč s námi

 • Tradice
  Jsme ryze česká firma a také největší partnerská realitní sít v ČR založená a vlastněná českým majitelem. Nabízíme více než 10.000 nemovitostí každý den. Náš koncept je přizpůsoben pro český trh.

 • Realitní komora České republiky
  Striktně se řídíme etickými kodexy a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb. Jsme členy Realitní komory ČR - největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice.

 • Rychlé zprostředkování prodeje a nákupu nemovitosti
  Vašemu obchodu se budeme plně věnovat a snažit se, aby proběhl co nejrychleji. Veškeré faktory, které negativně ovlivňují a zpomalují prodej nebo koupi domu, bytu či pozemku, předem minimalizujeme.

 • Profesionální přístup
  Naši makléři jsou školeni Realitní akademií ČR a jsou tak připraveni na všechny situace a nástrahy v realitním světě a dokáží k nim profesionálně přistupovat. Své certifikáty si neodnášejí jen za pouhou účast, ale až po prokázání dostatečných znalostí. Školení nejsou jen teoretická, ale i praktická, makléři aktivně trénují a rozvíjejí si své zkušenosti.

 • Vše pod jednou střechou
  Od přípravy smluv, přes financování až po předání nemovitosti i s převodem na nového majitele, to vše lze zařídit pod jednou střechou. Spolupracujeme se Světem financí, který zajistí hypotéky, ale i pojištění Vaší nemovitosti. Při hledání nového domova se specifickými požadavky Vám pomůžou specialisté z partnerského konceptu Lovci nemovitostí. Naopak při prodeji Vám zajistíme, že Vaše nabídka bude vidět více jak na 70 serverech.

 

A co děláme jinak než ostatní?

 • Neděláme mrtvé brouky
  I při koupi nebo prodeji dochází občas k problémům nebo je zkrátka třeba sdělit i to, že Vás už někdo předběhl. Naši makléři jsou školeni k profesionální komunikaci a odříznout své klienty od informací je pro ně cizí, pokládání nebo přesměrování hovorů u nás rozhodně nečekejte.

 • Provize až na konec
  Naši makléři jsou pracovití a v první řadě jim jde o spokojenost klienta a vysokou kvalitu jejich služeb, výši provize si určí až po všech provedených úkonech, tudíž se nemusíte bát, že své peníze už po první schůzce neuvidíte.

 • Neprodáváme za každou cenu
  V některých případech trvá nemovitost prodat déle, nepatříme mezi ty, kteří postupně cenu snižují, jen aby se svého závazku zbavili. Naopak cenu se snažíme udržet, aby obchod proběhl za oboustranné spokojenosti.

 • Nejednáme jen za sebe
  Hájíme zájmy obou smluvních stran a dbáme na kompletní bezpečnost realitních obchodů, včetně bezrizikového toku finančních prostředků. Nemusíte se tak bát, že smlouva, kterou podepíšete, Vás bude omezovat v jednání a že Vaše peníze neskončí někomu v kapse. Na všem se vždy předem s klienty dohodneme, aby nedocházelo ke komplikacím.

 • Jsme kvalifikovaní 
  Většina negativních zkušeností pramení právě z jednání s makléřem, který mnohdy o nemovitosti ani nic neví. Pokud nastanou komplikace, nevzdělaný makléř se k nim nemusí umět správně postavit nebo i vyřešit. U nás máme kvalifikované odborníky, kteří se umí zachovat v každé situaci. Chodí se školit k profesionálům z praxe a pravidelně si obnovují znalosti podle aktuálních informací na realitním trhu. 

 

 

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací