Záruka kvality

Zde je 5 bodů, proč právě s Reality 77 spolupracovat při nákupu nebo prodeji Vaší nemovitosti.

 

Kvalita služeb

Striktně se řídíme etickými kodexy, primárně Evropského etického CEPI a dodržujeme vysoké standardy v poskytování kvality služeb. Jsme členy Realitní komory ČR, jakožto největšího profesního sdružení na poli realitního trhu v České republice. Jsme sítí Profesionálů na straně klienta. S námi se klient musí cítit vždy bezpečně a s kvalitou služeb musí být tak spokojen, že náš rád doporučí svým přátelům a známým.

Profesionalita a rychlost

Naši makléři jsou profesionály ve svém oboru. S klientem jednají vždy na rovinu a fér. Stanovení cen nemovitostí vychází ze skutečných cen z kupních smluv na Katastru nemovitostí. Nepoužíváme k tomuto účelu dlouhodobé statistiky ani ceny, za které se inzeruje, a které jsou značně zkreslené. S prodávajícím vždy dohodneme prodejní strategii tak, aby jeho nemovitost byla prodána v časovém horizontu podle jeho přání a za co možná nevyšší cenu. Disponujeme databází desetitisíců zájemců o koupi nemovitosti a propojením databází všech značek Národního realitního holdingu dochází k velkému zrychlení prodeje. Účinná spolupráce mezi makléři jednotlivých značek NRH je alfou a omegou rychlosti prodeje. Zaměřujeme se na kvalitní prezentaci nemovitostí, jejíž součástí jsou i videoprohlídky, homestaging, fotostaging. Vytváříme pro vybrané nemovitosti jejich vlastní webové stránky, které významně dokážou navýšit prodejní cenu nemovitosti a pomáhají tak vyšší kvalitě a rychlosti prodeje.

Vliv na trhu

Jsme součástí největší partnerské realitní sítě v ČR založené a vlastněné jedním a jediným českým majitelem s 29 lety praxe v realitách. Nabízíme tisíce nemovitostí každý den na více než 75 realitních serverech. Vzhledem k mnohaletým zkušenostem majitele sítě jsme schopni předvídat vývoj realitního trhu a tak klientovi usnadnit rozhodování při jeho obchodu.

Bezpečný prodej

Modelujeme na míru nejbezpečnější obchodní postupy včetně výrazné ochrany finančních toků, všechny toky peněz (kupní ceny) jsou realizovány před úschovu (advokátní, notářská nebo bankovní). Kupní cena nikdy nejde na účet realitní kanceláře!! Za každé situace hájíme zájmy obou smluvních stran a trváme na osvědčených praktikách, které jsou pro naše klienty nejbezpečnější. Ale i tak se na druhou stranu umíme přizpůsobit speciálním požadavkům klientů a vyjít jim v tomto vstříc. Veškerou smluvní dokumentaci vyhotovují zkušení odborníci s právním vzděláním, prověření advokáti, kteří jsou členy Advokátní komory nebo praxí vyzkoušené a ověřené advokátní kanceláře.

Kontrola a zpětná vazba

Disponujeme celorepublikovou sítí externích kontrolorů, kteří provádějí „mystery shopping“. Máme rychlý a propracovaný proces reklamace služeb, kde získáváme zpětnou vazbu od našich klientů v čase.

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací