První dojem rozhoduje

Společně s Vámi připravíme Vaši nemovitost k prodeji tak, abychom upoutali co nejvíce potenciálních zájemců.

Realitní profesionál Vám se svým přehledem, zkušenostmi a znalostmi realitního trhu zajistí a garantuje kompletní servis a doporučí nejvyšší možnou cenu v dané lokalitě za Vaši nemovitost. Pokud se Vaše nemovitost neprodá do několika týdnů, její hodnota na trhu s nemovitostmi postupně začne klesat. Zájemci už ji mají okoukanou a čekají na slevy. Proto je velmi důležitý souběh několika faktorů pro úspěšný prodej. Úspěšným prodejem se rozumí prodej v krátkém čase a za co nejvyšší možnou cenu. A proto je právě třeba udělat maximum hned v počátku. To znamená zvolit optimální cenu a upravit vzhled tak, aby nemovitost na první pohled působila zajímavě a lákavě. Dalším důležitým momentem je správně nastavená inzerce a případně i topování.

Cílem je zvýšit prodejní potenciál a to tak, aby prostředí a domov odpovídali představám kupujícího o jeho vlastním bydlení. Pomůžeme Vám se zaměřit na pozitivní detaily Vašeho bydlení a nenápadným způsobem odpoutat pozornost od nepříznivých prvků.

 

Jaký bude přínos Home Staging pro Vás?

  • Rychlejší, výhodnější, efektivnější prodej Vaší nemovitosti.
  • Oslovení co nejširšího spektra, potenciálních zájemců o Vaši nemovitost.
  • Vaše nemovitost zazáří mezi ostatními na trhu.
  • Kupní cena nemovitosti dosáhne výrazně vyšší ceny.

 

Praktická ukázka Home Staging

PŘED
PO

 

 

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací