Reference klientů

Absolutně nedoporučuji. Paní Kašičková jedná neférově a neprofesionálně. Na prohlídku domu se nepřipravila a nebyla schopna ani odpovědět na základní otázky. Je s ní velmi špatná komunikace. Nezvedá telefony a ještě se rozčiluje, že jí člověk obtěžuje. Setkali jsme se dvakrát. Bohužel pokaždé katastrofa. U obou nemovitostí jsme byli prvními zájemci. Paní Kašičková nám vše naslibovala, domluvili jsme se i s majitelem nemovitosti a dokonce nám podala i ruku, ale pak nic nesplnila a podrazila nás, jelikož po měsíci nám oznámila, že dům prodá někomu jinému, tak se stalo i u druhé nemovitosti jen v kratším čase. Proč tomu tak je, se mohu pouze domýšlet. Pacta sunt servanda této paní nic neřiká. Doufám, že se již nepotkáme.

Andrea Šťastná

Absolutně nedoporučuji. Paní Kašičková jedná neférově a neprofesionálně. Na prohlídku domu se nepřipravila a nebyla schopna ani odpovědět na základní otázky. Je s ní velmi špatná komunikace. Nezvedá telefony a ještě se rozčiluje, že jí člověk obtěžuje. Setkali jsme se dvakrát. Bohužel pokaždé katastrofa. U obou nemovitostí jsme byli prvními zájemci. Paní Kašičková nám vše naslibovala, ale pak nic nesplnila a podrazila nás, jelikož po měsíci nám oznámila, že dům prodá někomu jinému, tak se stalo i u druhé nemovitosti jen v kratším čase. Proč tomu tak je, se mohu pouze domýšlet. Pacta sunt servanda této paní nic neřiká. Doufám, že se již nepotkáme.

Andrea Šťastná

Rychlost, profesionalita a serióznost – to jsou vlastnosti, pro které doporučuji makléřku Bártovou dalším klientům. Naši starou babičku, které prodávala byt, vozila svým autem na podpisy smluv k advokátovi. To mě mile překvapilo a velmi si toho cením.

Petr Berkovský

Po zkušenostech s některými makléři mě paní Smolíková mile překvapila svým profesionálním přístupem i odbornými znalostmi. Jako velmi dobrou a spolehlivou makléřku ji ráda doporučím ostatním klientům.

Lucie Zdražilová

Musím poděkovat panu Slovákovi za velmi rychle pronajmutí mého bytu 2+kk. Zajistil mi nájemníka (manažera jedné větší firmy), se kterým by neměly být problémy. Děkuji touto cestou.

Lukáš Slabý

Paní Sandru Polákovou vždy ráda doporučím všem klientům, kteří hledají nemovitost na míru. Paní Poláková se nezalekla našich požadavků a do měsíce nám nabídla několik domů, z nichž jeden byl ten pravý. Skvělá práce, díky.

Roman Hadrava

Pan Horák je věrný heslu Realit 77 „Profesionálové na straně klienta“. Jeho přístup ke mně jako klientovi se nedá vůbec srovnat s makléři jedné známé velké RK, kterou tu nebudu jmenovat a s nimiž mám také zkušenosti. Bohužel opačné. Je to rozdíl, který vás nejen potěší, ale také mi přinesl více peněz, díky perfektně udělané video prohlídce. Maximální spokojenost s tímto pánem.

Alexander Suk

Paní Sodomková nás překvapila milým vystupováním a také rychlostí, s jakou prodala náš domek v Mělníku. Zajištění smluv a dalších věcí s tím souvisejících bylo chváleno i naším rodinným právníkem. Takže tuto makléřku mohu ostatním klientům jen doporučit.

Jana a Robert Hofmanovi

Musím zde aspoň touto cestou pochválit pana Veselku. Jeho profesionalita předčila naše očekávání. A to jak z pohledu optimalizace ceny, tak rychlosti prodeje našeho bytu. Doporučuji.

Maříkovi

Slečna Pohlová na mě zapůsobila i přes svůj věk jako zkušená makléřka profesionálka. Pronajímala jsem svůj byt už poněkolikáté, ale s předchozími makléři se úroveň a kvalita práce pro klienta moc srovnávat nedá. Slečna Pohlová byla nesrovnatelně lepší. Sestra bude kupovat byt na pronájem a nájemníky jí zajistí zase jedině ona.

Renata Sýkorová

Paní Schubertová je opravdu profesionální makléřka. Prodej našeho domu proběhl hladce a bez nejmenších problémů. Tím, že pomohla kupujícím zajistit hypotéku, se vše ještě urychlilo. Opravdu nám udělala radost.

Manželé Nevařilovi

Spolupráce a panem Horákem byla opravdu na profesionální úrovni. Udělal pro nás víc, než jsme očekávali. Ráda ho doporučím svým přátelům.

Martina Žatecká

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací