Polep auta

9.7.2018

Každá společnost, která propaguje svoji značku a tím sebe sama ví, že velmi účinné je, když po regionu kde nejvíce působí, jezdí co nejvíce aut s reklamou. I Reality 77 chtějí být vidět, a proto byl vytvořen polep na auta makléřů. Polep se bude lepí výhradně na bílá auta, v případě auta, které má jinou barvu je třeba udělat celopolep s potiskem. Z vlastní mnohaleté zkušenosti vím, že takováto reklama každému makléři v lokalitě kde působí nebo bydlí, zvedne kredit, přitáhne klienty. Auto s polepem každý hned pozná na první pohled. Pokud jsem měl auto polepené, zdravili mě lidé v místě mého bydliště na dálku. Ted mám auto nové a pokud nebylo ještě polepené, 90% lidí mě přestalo v autě poznávat (jiná barva, jiná RZ, bez polepu). Navíc auta, která mají polep, se podstatně méně kradou, což je další výhoda. Stalo se mi i to, že mi policista zavolal na číslo na autě před tím, než mi ho dal odtáhnout. Malou pokutu jsem sice zaplatil, ale za odtah jsem ušetřil peníze, ale hlavně čas.Zpět

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací