Reality 77

14.6.2018

Prvního července 2018 vstupuje na realitní trh nová značka Reality 77. Tato značka, je součástí Národního realitního holdingu, jehož součástí jsou další významné značky českého realitního trhu, jako je dumrealit.cz, Home 4 People, Reality 11 nebo Lovci nemovitostí.

Proč další značka? R 77 (Reality 77) jsou novým projektem, který je určen pro všechny zkušené makléře s alespoň nějakou odpovídající praxí v realitách. Cílem této značky R 77 je umožnit minimalizaci nákladů jednotlivých makléřů, ale i realitních kanceláří, při navýšení počtu inzertních serverů a provizích 99%. A to vše za minimální paušální platbu 77,-Kč/měs.

Ač se to zdá neuvěřitelné a někdo si může myslet, že se majitel NRH zbláznil, to co je psáno výše, je skutečnost.

R 77 chce být značkou, jejíž makléři odvádí kvalitní a poctivou práci, která je založena na jejich profesionálním a etickém přístupu nejen ke kolegům v rámci své profese, ale hlavně ke klientům, s nimiž se dnes a denně setkávají. Makléři R 77 se řídí mottem „Profesionálové na straně klientů“ a podle toho také ke své práci přistupují.

Samozřejmostí v jejich práci je přísné dodržování etiky vůči kolegům a klientům, využívání moderních způsobů prezentace nemovitostí, spolupráce s ověřenými advokáty a finančními poradci v rámci partnerských firem. Velmi důležité je také využití úzké spolupráce v rámci značek celého NRH. Neopomenutelným momentem je to, že naši makléři jsou díky těsné spolupráci s Realitní komorou České republiky neustále vzděláváni a informováni a změnách na realitním trhu, v legislativě apod. A nejdůležitější věcí je to, že všichni makléři R 77 buď již mají, nebo získají Osvědčení o profesní kvalifikaci, které bude s největší pravděpodobností vyžadováno v rámci připravovaného Zákona o realitní činnosti. Pro získání tohoto osvědčení má NRH dvě „vlastní vzdělávací společnosti“, které jsou zároveň Ministerstvem pro místní rozvoj autorizovanou osobou pro udělování výše uvedeného Osvědčení.

Pokud se někomu zdá tento článek neuvěřitelný, zvlášť jeho druhý odstavec, doporučím mu, aby se podíval na web www.reality77.cz a pak si dohodl osobní schůzku s ředitelem sítě. Rád vás osobně poznám a vše vysvětlím a potvrdímZpět

Posuňte výš svoji kariéru u nás, třeba jako...

Elitní makléř

Samostatný elitní makléř

Staňte se elitním makléřem díky našemu konceptu vzdělávání formou aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky. Vstupte do elity samostatných profesionálů, kteří dokáží na 100% a každý den využít možnosti a nástroje, které mu moderní a nová značka Reality 77 dává. Více moderních možností za výrazně nižší náklady. Spolupracujte v rámci jednoho holdingu s partnery ostatních značek Reality 11, Reality 99, dumrealit.cz, Home 4 People, Lovci nemovitostí. Takováto spolupráce urychluje obchody, zvyšuje Vaše zisky a dává Vám vyšší prestiž u klientů. Využijte moderní metody práce a prezentací jako jsou video prohlídky, samostatné weby Vašich jednotlivých nemovitostí. Samozřejmostí pro Vás je Váš osobní web makléře, kde se budete s naší pomocí prezentovat klientům velmi profesionálně.
Chcete vědět více? Zeptejte se nás !! Na osobní schůzce se dozvíte ještě další velmi významné pozitivum !!

Více informací
Makléř srdcař

Dominantní RK v lokalitě

Jste majitelem realitní kanceláře, franšízy nebo pobočky RK? Trápí Vás drahé servery, vysoké náklady a nedostatek kvalitních zkušených makléřů? Dokážeme Vám mnohonásobně zvýšit počet Vašich inzertních serverů a přivedeme Vám i další zkušené makléře. A při tom všem Vám nenavýšíme, ale naopak velmi výrazně snížíme náklady. Že je to nemožné? Možná je to neuvěřitelné, ale v našem novém projektu Reality 77 to zcela jistě možné je. Umíme Vám pomoci rychle navýšit počet Vašich makléřů na dvojnásobek a současně snížit Vaše náklady. To vše způsobí Vaše dominantní postavení ve Vaší lokalitě a samozřejmě zvýší zájem klientů, ale i dalších makléřů. Umožníme Vám vytvoření vlastního webu Vaší kanceláře pod hlavičkou Národního realitního holdingu a zároveň osobní weby Vašich makléřů a webů jejich jednotlivých nemovitostí. To vše zvyšuje Vaše obraty a prestiž jak Vaši, tak Vašich makléřů.
Rozhodnutí je jen na Vás, ale je výhodnější být mezi prvními. Buď Vy ovládnete lokalitu, nebo v lokalitě Vás ovládne někdo jiný rychlejší.
Pokud nevěříte, zeptejte se nás !!! I pro Vás máme na osobním jednání jako významný bonus další důležitou pozitivní informaci !!

Více informací